Pracownik produkcji part-time

  • Heerenveen

W ciągu 1 dnia roboczego odpowiedź

Szukasz pracy z elestycznymi godzinami pracy? To oferta dla Ciebie!

Zakres Twoich obowiazków

Chcesz od razu zacząć pracę i lubisz wykonywać różnorodne zadania? Oto Twoje zadania:

Układanie produktów na paletach i dołączanie do nich odpowiednich list przewozowych.

Przygotowywanie zamówień.

Załadunek i rozładunek kontenerów.

Pomoc na linii produkcyjnej, gdy jest to potrzebne.

Sam decydujesz, czy chcesz pracować jeden, dwa, czy pięć dni w tygodniu, na którą zmianę i w jakie dni. Dzięki temu masz mnóstwo czasu na hobby, rodzinę lub nawet na drugą pracę. Pracujemy w systemie trzyzmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00 lub 22:30-05:30. Masz preferencje co do konkretnej zmiany lub dnia? Chętnie to omówimy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 13,68 € za godzinę bez dodatku za zmianę. Pomiędzy 05:30 a 22:00 otrzymasz dodatek w wysokości 13%, a od 22:30 29%. To odpowiednio 14,99 € lub 17,12 € za godzinę!
  • Zwrot kosztów dojazdu w wysokości 0,21 € netto za kilometr.
  • Jeśli zaczniesz u nas pracę, otrzymasz voucher szkoleniowy o wartości 1000 €, który możesz przeznaczyć na dowolne szkolenie lub kurs!

Oczekujemy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowych.
  • Wlasne zakwaterowanie w okolicach Heerenveen i transport do pracy.
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Gdzie będziesz pracował?

W Heerenveen jesteśmy dumni z produkcji naszych margaryn, olejów i tłuszczów. Nasze produkty cieszą się dużym popytem na całym świecie. Ponadto, w Heerenveen znajduje się również główna siedziba firmy.

Masz jeszcze pytania?

Dział Rekrutacji
Zadaj pytanie
10

Iwona | 10.10.2024

Dobre doświadczenie

"Nie mam zbyt długiego doświadczenia z firmą lecz po krótkim mogę powiedzieć że dobrze się współpracuje"

10

Daniel | 04.08.2024

Super

"Super Agencja AB polecam."

10

Bozena | 03.08.2024

Bardzo dobre

"Polecam"

10

Piotr Machniewski | 30.05.2024

Super team w Emmeloord

"Od pierwszego dnia rekrutacji w Emmeloord przez panią Barbarę wiedziałem że to jest właśnie agencja pracy dla której chce pracować później przejął mni..."

9,0

Natalia | 23.05.2024

Boltha and expedition

"Mam przyjemność pracowac 2 raz przez agencje AB . I jestem z tej agencji bardzo zadowolona"

10

Magdalena | 02.05.2024

Pełna profesja

"Szczere podejście do pracownika , pełna pomoc , dobry kontakt ."

10

Paulina Bak | 04.04.2024

Jestem zadowolona

"Jestem bardzo zadowolona z agencji"

9,0

Renata Łyjak | 04.04.2024

Bardzo dobra współpraca

"Zawsze bardzo pomocni."

7,0

xonepro777@gmail.com | 23.02.2024

Very good

"Please urlop Kristina and Vitalik 20.03.2024 I am work action"

10

Jeremiasz | 18.01.2024

Ok

"Nie miałem problemu z czymkolwiek, obsługa rzetelna, wystarczył telefon odpowiednie podejście, i zrozumienie tego że większość tych ludzi też tam tylk..."